Göl Tower

Göl Tower şehrin tam kalbindedir. Sahip olduğu 960 m2 suni göl ve 980 m2 yeşil  alanı ile size benzersiz bir yaşam sunar.

 
Şehrin bütün stresinden sizi uzaklaştıran Göl Tower'da, yaşamın bütün ayrıcalıklarından faydalanırsınız. Yürüyüşlerinizde de yeşil ve mavinin en güzel tonlarını yaşarsınız.
 
Göl Tower, beklentilerinizin üstünde kalite ve donanıma sahiptir.
 
146 araç kapasiteli kapalı otoparkı ve 30 araç kapasiteli misafir otoparkı ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.
 
Oyun ve spor alanları ile hayalinizdeki modern site hayatı Göl Tower'da  sizleri bekliyor. 
 
Yaşamınızın merkezi olan eviniz, Göl Tower’da en kaliteli malzemelerden oluşturulmuş ve en üstün donanımlar ile donatılmıştır.  
 
146 daireden oluşan Göl Tower, kalitesine sizler ile prestij katmaya hazırlanıyor. 
 
SALON
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı boya kullanılacaktır. TAVAN: Mimarisine uygun kısmi alçıpan asma tavan yapılacaktır. Saten alçı üzeri plastik boya olacaktır.
 
OTURMA ODASI
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı saten boya kullanılacaktır. TAVAN: Kısmi olarak alçıpan asma tavan yapılacaktır. Saten alçı üzeri plastik boya olacaktır.
 
ÇOCUK ODASI
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı saten boya kullanılacaktır. TAVAN: Saten alçı üzeri plastik boya kullanılacaktır.
 
ISINMA SİSTEMİ
Doğal gaz kaynaklı merkezi ısınma sistemi kullanılacaktır. Düşey şafttan döşenen mobil sistem ile yerden ısıtma sistemi kullanılacaktır.
 
BODRUM
Ortak kullanımlı olarak kapalı otopark tesis edilecektir. Diğer hacimler yönetmelikler gereği sığınak ve tesisat odaları olarak tesis edilecektir.
 
DIŞ CEPHE
Bina dıştan komple mantolama sistemi ile yalıtılacaktır.Cephe kaplaması projesine göre kaplama ve akrilik boya olacaktır.

 

PROJE DETAYLARI

PROJE İSMİ :
Göl Tower

ODA SAYISI :
3+1, 4+1, 5+1
KONUM :
Yeni Selçuklu Mahallesi Zencefil Sokak Selçuklu

KONUM