Mega Şehir

Konya’da konut anlayışını başka bir boyuta taşıyan Mega Şehir Konya’nın yeni gözbebeği olan Çeçenistan Caddesi üzerinde 20.600 m2 alana oturmus, şehrin sosyal alanlarına yakınlığının yanında, sunduğu ayrıcalıklarla da hayallerindeki evi hayatlarına taşımak isteyenlere vazgeçilmezi müjdeliyor.

 
Mega Şehir; 13 ve 6 katlı, 5 bloktan oluşan, oyun, spor ve ticari alanlarıyla 3.000 m2’lik yeşil donotıya sahip, sosyal imkanlarıyla size kucak açıyor...
 
Otopark ve konut güvenliği günümüzde insan yaşamının en önemli unsurlarından biri haline geldi, Mega Şehir, sizin yaşam kalitenizi yükseltmek için her ayrıntıyı düşündü...
 
SALON
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı boya kullanılacaktır. TAVAN: Mimarisine uygun kısmi alçıpan asma tavan yapılacaktır. Saten alçı üzeri plastik boya olacaktır.
 
OTURMA ODASI
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı saten boya kullanılacaktır. TAVAN: Kısmi olarak alçıpan asma tavan yapılacaktır. Saten alçı üzeri plastik boya olacaktır.
 
ÇOCUK ODASI
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı saten boya kullanılacaktır. TAVAN: Saten alçı üzeri plastik boya kullanılacaktır.
 
ISINMA SİSTEMİ
Doğal gaz kaynaklı merkezi ısınma sistemi kullanılacaktır. Düşey şafttan döşenen mobil sistem ile yerden ısıtma sistemi kullanılacaktır.
 
BODRUM
Ortak kullanımlı olarak kapalı otopark tesis edilecektir. Diğer hacimler yönetmelikler gereği sığınak ve tesisat odaları olarak tesis edilecektir.
 
DIŞ CEPHE
Bina dıştan komple mantolama sistemi ile yalıtılacaktır.Cephe kaplaması projesine göre kaplama ve akrilik boya olacaktır.
 

PROJE DETAYLARI

PROJE İSMİ :
Mega Şehir

ODA SAYISI :
3+1 - 135m², 3+1 - 155m², 4+1 - 205m²
KONUM :
Çeçenistan Caddesi Çığır Sokak Meram/KONYA

KONUM