Via Land

Via Land; şehrin yeni cazibe merkezi olan Şefikcan Caddesi üzerinde 3.338 m2’lik alan üzerine kurulmuş,1.270 m2 yeşil alanı bulunan ve birçok sosyal donatıdan olusan yeni bir yaşam alanıdır.

 
Via Land 71 daire ve 6 dükkandan oluşmaktadır. Her daire için özel kapalı otoparkı ve şehrin bütün cazibe merkezlerine yakınlığı günllük yaşamınızı kolaylaştıracaktır.
 
Tecrübemizi, birikimimizi ve estetik anlayışımızı yansıttığımız Via Land, yalnızca bir konut değil, doğru lokasyonu ile de vazgeçilemeyecek bir yaşam alanı olacaktır.
 
Via Land 29 adet 4+1, 42 adet 3+1 daire şeçenekleri ve yaşamınızı kolaylaştıracak iç mimarisiyle sizlere kucak açıyor. 
 
SALON
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı boya kullanılacaktır. TAVAN: Mimarisine uygun kısmi alçıpan asma tavan yapılacaktır. Saten alçı üzeri plastik boya olacaktır.
 
OTURMA ODASI
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı saten boya kullanılacaktır. TAVAN: Kısmi olarak alçıpan asma tavan yapılacaktır. Saten alçı üzeri plastik boya olacaktır.
 
ÇOCUK ODASI
ZEMİN: Laminat parke ve süpürgelik olacaktır. DUVAR: Alçı üzeri duvar kağıdı veya alçı üzeri su bazlı saten boya kullanılacaktır. TAVAN: Saten alçı üzeri plastik boya kullanılacaktır.
 
ISINMA SİSTEMİ
Doğal gaz kaynaklı merkezi ısınma sistemi kullanılacaktır. Düşey şafttan döşenen mobil sistem ile yerden ısıtma sistemi kullanılacaktır.
 
BODRUM
Ortak kullanımlı olarak kapalı otopark tesis edilecektir. Diğer hacimler yönetmelikler gereği sığınak ve tesisat odaları olarak tesis edilecektir.
 
DIŞ CEPHE
Bina dıştan komple mantolama sistemi ile yalıtılacaktır.Cephe kaplaması projesine göre kaplama ve akrilik boya olacaktır.
 

PROJE DETAYLARI

PROJE İSMİ :
Via Land

ODA SAYISI :
3+1, 4+1
KONUM :
Hacıkaymak Mh. Çağpınar Sk. Selçuklu/KONYA

KONUM